Av. Arb. Utku ARSLAN
·
0 545 685 59 39
·
av.utkuarslan@gmail.com
Bize Ulaşın

Hakkımızda

Arslan Hukuk Bürosu

Büromuz kurulduğu günden itibaren, yüksek tecrübe ve dinamizmi bir araya getiren, bireysel ve kurumsal nitelikli müvekkillere çağdaş, yenilikçi yaklaşımlarla hukuk hizmeti sunan, ulusal ve uluslararası tecrübeler kazanmış bir hukuk bürosudur.

Büromuzun temel amacı; hukuki danışmanlık ve temsil hizmetlerini meslek ilkelerine uygun şekilde sağlayarak, müvekkillerine hukuki işlemleri, uyuşmazlıkları ve ticari ilişkilerinde en etkin danışmanlık hizmeti sunmaktır.

 

Av. Arb. Utku ARSLAN

İhtiyacınız olan hizmeti, en iyi şekilde sunuyoruz.

Büromuz, Kayseri ve çevre illerde avukat, arabuluculuk ve hukuki danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Arslan Hukuk Bürosu, ceza hukuku, iş ve sosyal güvenlik hukuku, ticaret hukuku, askeri ceza ve medeni hukuk başta olmak üzere hukukun değişik alanlarında güncel sorun ve gelişmeleri yakından takip ederek bu sorunların tespiti, yorum ve çözümüne yönelik akademik çalışmalar geliştirmekte olup, bu çalışmalarını farklı ortamlarda paylaşmaktadır.

Arslan Hukuk Bürosu her geçen gün büyüyen müvekkil portföyü ile uzmanlaşan, hizmet kalitesinden ödün vermeden yurt içinde ve yurt dışında müvekkillerinin ihtiyaçlarını karşılayarak, başarılı hukuki çözüm ve danışmanlık hizmetleri ile her zaman müvekkillerinin yanında olmaya devam edecektir.

Büromuz Develi, Yahyalı, Pınarbaşı ve Yeşilhisar ilçelerinde de hizmet vermektedir.

Etiketler: Develi avukat, Yahyalı avukat, Pınarbaşı avukat, Yeşilhisar avukat

Avukatlık Hizmeti

Hukuki Danışmanlık

Arabuluculuk Hizmeti

Müvekkil Yorumları

  • Avatar B. İmamoğlu ★★★★★
   Kendisiyle sitemizin kat mülkiyeti ve site yönetiminin alacakları için görüştük. Tavsiye üzerine kendisine ulaşmıştım. İşlemlerle ilgili detaylı bilgi verdi. Sürecin nasıl işleyeceğini anlattı. İşlemler de hakikaten anlattığı gibi işledi. Gerçekten konusuna hakim bir avukat. Artık hukuki işlemlerimiz olduğunda kendisiyle çalışacağız.
  • Avatar Efsun E. ★★★★★
   Haklı olduğunuz davayı kazanmak kadar, size güven verebilecek, ilgili kişilerle işbirliği içerisinde bulunmanız da bir o kadar önemlidir. Arslan hukuk bürosu bu beklentilerinizi karşılayabilecek donanım ve güvenilirliğe sahip.
  • Avatar Ibrahim A. ★★★★★
   Miras hukuku konusunda çok bilgili hakkımızı almamızda büyük yardımı oldu, yardımları için utku beye tekrar teşekkür ederiz.

   

   

WeCreativez WhatsApp Support
Bilgilendirme: Avukatımız tarafından hukuki danışmanlık hizmeti verilmesi durumunda, yapılan görüşmeler Avukatlık Kanununun 164. maddesi gereği danışmanlık ücretine tabidir.
👋 Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?