Av. Arb. Utku ARSLAN
·
0 545 685 59 39
·
av.utkuarslan@gmail.com
Bize Ulaşın

Hakkımızda

Arslan Hukuk Bürosu

Büromuz kurulduğu günden itibaren, yüksek tecrübe ve dinamizmi bir araya getiren, bireysel ve kurumsal nitelikli müvekkillere çağdaş, yenilikçi yaklaşımlarla hukuk hizmeti sunan, ulusal ve uluslararası tecrübeler kazanmış bir hukuk bürosudur.

Büromuzun temel amacı; hukuki danışmanlık ve temsil hizmetlerini meslek ilkelerine uygun şekilde sağlayarak, müvekkillerine hukuki işlemleri, uyuşmazlıkları ve ticari ilişkilerinde en etkin danışmanlık hizmeti sunmaktır.

 

Av. Arb. Utku ARSLAN

İhtiyacınız olan hizmeti, en iyi şekilde sunuyoruz.

Büromuz, Kayseri ve çevre illerde avukat, arabuluculuk ve hukuki danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Arslan Hukuk Bürosu, ceza hukuku, iş ve sosyal güvenlik hukuku, ticaret hukuku, askeri ceza ve medeni hukuk başta olmak üzere hukukun değişik alanlarında güncel sorun ve gelişmeleri yakından takip ederek bu sorunların tespiti, yorum ve çözümüne yönelik akademik çalışmalar geliştirmekte olup, bu çalışmalarını farklı ortamlarda paylaşmaktadır.

Arslan Hukuk Bürosu her geçen gün büyüyen müvekkil portföyü ile uzmanlaşan, hizmet kalitesinden ödün vermeden yurt içinde ve yurt dışında müvekkillerinin ihtiyaçlarını karşılayarak, başarılı hukuki çözüm ve danışmanlık hizmetleri ile her zaman müvekkillerinin yanında olmaya devam edecektir.

Büromuz Develi, Yahyalı, Pınarbaşı ve Yeşilhisar ilçelerinde de hizmet vermektedir.

Etiketler: Develi avukat, Yahyalı avukat, Pınarbaşı avukat, Yeşilhisar avukat

Avukatlık Hizmeti

Hukuki Danışmanlık

Arabuluculuk Hizmeti

Müvekkil Yorumları

  • Avatar S. Kulkan ★★★★★
   Kayseri de yaşadığım bir olaydan sonra eski avukatımın birikiminin zayıf olması nedeniyle 6 yıllık bir ceza aldım. Fakat arkadaşımın yakını olan Utku beyi aradığımızda kendisi istinaf sürecine dahil olabiliriz dediğinde vekaletimi verdim. Gereksiz yere hapis yatmamı engelleyerek bilgisini adeta ortaya koydu.
  • Avatar Leyla T. ★★★★★
   Özel hayatın gizliliği haklarımın göz ardı edildiği bir olayda arayıp tarayıp en iyi ceza avukatını bularak suçluların gereken cezayı almasını istedim ve Utku beyi buldum. Utku bey gerek samimiyeti gerek ilgisiyle tam anlamıyla mükemmel bir insan ve mükemmel bir avukat olduğunu kanıtladı. Harikasınız arslan hukuk bürosu.
  • Avatar Olcay B. ★★★★★
   Yaşadığımız apartmanda ailece sürekli yaşadığımız sorunlar var. İşin içerisine tehdit, şantaj, hakaret girince ceza avukatı arayışına girdik. Kayseri de Utku bey ile tanıştık ve kendisi aracılığıyla suç duyurusunda bulunarak taraflardan şikayetçi olduk. Durum hukuka intikal edince bizimle uğraşmaktan vazgeçtiler. Aldıkları cezada yanlarına kaldı.

   

   

WeCreativez WhatsApp Support
Bilgilendirme: Avukatımız tarafından hukuki danışmanlık hizmeti verilmesi durumunda, yapılan görüşmeler Avukatlık Kanununun 164. maddesi gereği danışmanlık ücretine tabidir.
👋 Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?