Av. Arb. Utku ARSLAN
·
0 545 685 59 39
·
av.utkuarslan@gmail.com
Bize Ulaşın

Hakkımızda

Arslan Hukuk Bürosu

Büromuz kurulduğu günden itibaren, yüksek tecrübe ve dinamizmi bir araya getiren, bireysel ve kurumsal nitelikli müvekkillere çağdaş, yenilikçi yaklaşımlarla hukuk hizmeti sunan, ulusal ve uluslararası tecrübeler kazanmış bir hukuk bürosudur.

Büromuzun temel amacı; hukuki danışmanlık ve temsil hizmetlerini meslek ilkelerine uygun şekilde sağlayarak, müvekkillerine hukuki işlemleri, uyuşmazlıkları ve ticari ilişkilerinde en etkin danışmanlık hizmeti sunmaktır.

 

Av. Arb. Utku ARSLAN

İhtiyacınız olan hizmeti, en iyi şekilde sunuyoruz.

Büromuz, Kayseri ve çevre illerde avukat, arabuluculuk ve hukuki danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Arslan Hukuk Bürosu, ceza hukuku, iş ve sosyal güvenlik hukuku, ticaret hukuku, askeri ceza ve medeni hukuk başta olmak üzere hukukun değişik alanlarında güncel sorun ve gelişmeleri yakından takip ederek bu sorunların tespiti, yorum ve çözümüne yönelik akademik çalışmalar geliştirmekte olup, bu çalışmalarını farklı ortamlarda paylaşmaktadır.

Arslan Hukuk Bürosu her geçen gün büyüyen müvekkil portföyü ile uzmanlaşan, hizmet kalitesinden ödün vermeden yurt içinde ve yurt dışında müvekkillerinin ihtiyaçlarını karşılayarak, başarılı hukuki çözüm ve danışmanlık hizmetleri ile her zaman müvekkillerinin yanında olmaya devam edecektir.

Büromuz Develi, Yahyalı, Pınarbaşı ve Yeşilhisar ilçelerinde de hizmet vermektedir.

Etiketler: Develi avukat, Yahyalı avukat, Pınarbaşı avukat, Yeşilhisar avukat

Avukatlık Hizmeti

Hukuki Danışmanlık

Arabuluculuk Hizmeti

Müvekkil Yorumları

  • Avatar B. balli ★★★★★
   İşini çok iyi yapan başarılı bir avukat. Daha önce şirketimizin ihtiyacı doğrultusunda ceza dosyamızı ele alıp haklılığımızı ortaya çıkaran harika biri isimdir Utku bey. Göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan ötürü size ne kadar teşekkür etsem az gelir.
  • Avatar Münevver M. ★★★★★
   Kayseri ceza avukatı için bizzat deneyimlediğim işinde son derece donanımlı güvenilir biri. Daha önce danistigim avukatların cok sorunlu dediği bir davam vardı ve yıllardır sürüyordu, ama Utku beyle tanıştığımda aslında o kadar zor olmadığını anladım. Benim için güvenin tek adresi sizsiniz çok teşekkür ediyorum
  • Avatar Melih K. ★★★★★
   Emniyet gorevlisinden satın aldığım aracın banka borcu nedeni ile icra takibi olduğunu kısa sürede kapatacağını bildirmesi uzerine kullanmaya başladım. Trafik kontrollerinde sürekli sorguya çekilmekten yıldım. Bunun üzerine dekont ve yazılı sözleşmem ile avukat işlemin takibini yaptı. Süreci hızlandırdı. Dava sonucu icra takibi aracından düştü. Kendisine çok tesekkurler

   

   

error: Bu içerik koruma altındadır.
WeCreativez WhatsApp Support
Bilgilendirme: Avukatımız tarafından hukuki danışmanlık hizmeti verilmesi durumunda, yapılan görüşmeler Avukatlık Kanununun 164. maddesi gereği danışmanlık ücretine tabidir.
👋 Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?